Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720743 Koffein Előzmény: #720734

ez nem is olyan rossz5let... lehet utána is nézek, hogy van-e valami érdemre méltó cég... :D

Re: nincs cím

#720734 matgab Előzmény: #720731

nem tudok rákeresni a linkre, mert a tiltott szó miatt letilt a server... Érdekes a youjizz.com megy rajta... :-D

akkor valami pornós céget kéne keressek, mert így nem látom az árfolyamot...:-)

Re: nincs cím

#720726 matgab Előzmény: #720716

valami kis holland drogforgalmazó tőzsdei cégről nem tudtok véletlenül? :-)

Re: nincs cím

#720716 Koffein Előzmény: #720710

ha már egészségkárosítás, akkor a fegyver bizniszben lehet potenciál, ahogy állnak a dolgok...

Re: nincs cím

#720714 rbbj11 Előzmény: #720710

ha fel van húzva, annál inkább nem venném

De nem ismerem ki magam a szektorban, alaposan meg kéne nézni, mely országokban jók az eladásaik és ott várható e még felfutás ill. mekkora

Re: nincs cím

#720710 matgab Előzmény: #720699

gyerekek, trafikmutyi nagyban...:-)

Elég szépen néz ki mind a BAT, mind a Japan Tobacco. Imperial Tobacco meg szintén fel van húzva rettenetesen ha hosszú (5 -10 éves grafikonokat nézünk).

Re: nincs cím

#720700 rbbj11 Előzmény: #720689

épp e percben nézem, h. mi a fene, mire fel vannak zärva? Bezzeg még új évkor is nyitva voltak...

Re: nincs cím

#720699 rbbj11 Előzmény: #720691

csak olyan, akik fejlödökben aratnak. EU + USA piac folyamatosan zsugorodik, ahogy kolléga is írta, ma már ciki és vérdrága is

Re: nincs cím

#720647 Fornit Előzmény: #720646

Megjavult.

Szoval health eqity vetel a penteki nyitoarfolyamon, ugy nezem 20 $ alatt valahol.