Gratulálok!!és most, 60,11!!!!!!!
Lci az elobb megerintette az ath-t 59.50-nel. Csak szolok. Ha ezt atviszi, 66 a celar.
ez nem is olyan rossz5let... lehet utána is nézek, hogy van-e valami érdemre méltó cég... :D
nem tudok rákeresni a linkre, mert a tiltott szó miatt letilt a server... Érdekes a youjizz.com megy rajta... :-D
akkor valami pornós céget kéne keressek, mert így nem látom az árfolyamot...:-)
valami kis holland drogforgalmazó tőzsdei cégről nem tudtok véletlenül? :-)
ha már egészségkárosítás, akkor a fegyver bizniszben lehet potenciál, ahogy állnak a dolgok...
ha fel van húzva, annál inkább nem venném
De nem ismerem ki magam a szektorban, alaposan meg kéne nézni, mely országokban jók az eladásaik és ott várható e még felfutás ill. mekkora
gyerekek, trafikmutyi nagyban...:-)
Elég szépen néz ki mind a BAT, mind a Japan Tobacco. Imperial Tobacco meg szintén fel van húzva rettenetesen ha hosszú (5 -10 éves grafikonokat nézünk).
épp e percben nézem, h. mi a fene, mire fel vannak zärva? Bezzeg még új évkor is nyitva voltak...
csak olyan, akik fejlödökben aratnak. EU + USA piac folyamatosan zsugorodik, ahogy kolléga is írta, ma már ciki és vérdrága is
minek dohányba fektetni? 2015-ben már irtó ciki cigizni.
http://www.investor.hu/news/20150216-ez-a-vilag-legsikeresebb-reszvenye.html
Hogy látjátok?
Milyen dohányipari cégek vannak még, amik nincsenek ennyire túlhúzva, amik jó befektetésnek tűnnek?
elnökök napja alkalmából ma nem kell tőzsdéznünk :)
úgy néz ki ezt a tetves olajat tényleg a mélyponton sikerült eladnunk...