Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720699

gyerekek, trafikmutyi nagyban...:-)

Elég szépen néz ki mind a BAT, mind a Japan Tobacco. Imperial Tobacco meg szintén fel van húzva rettenetesen ha hosszú (5 -10 éves grafikonokat nézünk).