Re: nincs cím 2015. február 16. 19:48 rbbj11 Előzmény: #720691 csak olyan, akik fejlödökben aratnak. EU + USA piac folyamatosan zsugorodik, ahogy kolléga is írta, ma már ciki és vérdrága is