Re: nincs cím
matgab Előzmény: #720689http://www.investor.hu/news/20150216-ez-a-vilag-legsikeresebb-reszvenye.html
Hogy látjátok?
Milyen dohányipari cégek vannak még, amik nincsenek ennyire túlhúzva, amik jó befektetésnek tűnnek?
http://www.investor.hu/news/20150216-ez-a-vilag-legsikeresebb-reszvenye.html
Hogy látjátok?
Milyen dohányipari cégek vannak még, amik nincsenek ennyire túlhúzva, amik jó befektetésnek tűnnek?