Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720547 Bendeguz Előzmény: #720527

A mai teljesitmeny szep szimmetrikus haromszog. Vasarnap atnezem ujra a technikat. Lehet otletelni mit elemezzek meg ki.

Re: nincs cím

#720519 rbbj11 Előzmény: #720518

en lätok benne rációt: a rv-befektetök nem hisznek az olaj év hätralévö részében áremelkedésében, ahogy én sem

Re: nincs cím

#720518 matgab Előzmény: #720517

továbbra sem értem, hogy szárnyal az olaj, de az olaj papírok meg nem. Érti ezt vki?

Re: nincs cím

#720517 rbbj11 Előzmény: #720512

en nem hiszek sem a tartosan ilyen magas olajärban, sem a békében - még

Gazprom jo hosszu tävra, de sztem olajjal együtt üt még uj mélypontot 2 éven belül

Re: nincs cím

#720512 Ddavid Előzmény: #720490

Ha vasarnaptol tenyleg beke lesz akkor Gazprom ujra erdekes lehet. 2 nap alatt men 10%-ot. Jelenleg 5 $ ellenallason van.

Re: nincs cím

#720490 rbbj11 Előzmény: #720488

mär megint az a gond, h minden tul dräga lett a piacon....

Ebböl megint jelentös esés lesz a közeljövöben...

Végül Südzuckert vettem raiffesen nyeröböl, de nehéz bärmit talälni, amiben van még fantázia....

Sorra huzom felfelé egyre szorosabbra minden létezö pozimon a profitvédöket

Re: nincs cím

#720488 rbbj11 Előzmény: #720483

na, en most zärtam take profittal, mert majdnem elerte a korábbi fontos 15-ös tämaszt, ami mär ellenälläs

12,04-re beraktam visszavételt

Re: nincs cím

#720483 rbbj11 Előzmény: #720480

egyértelmü: tartsad

nekem a profitvédöm rajta 13,25

Ezek szerint ez a javaslatom legaläbb mäsnak is hozott profitot :)

Re: nincs cím

#720480 Janicroft Előzmény: #720381

Idei legjobb pozim a Raiffeisen 10,385-ről. Igaz osztalékot nem fog fizetni (és nekem azért is volt szimpatikus mert majdnem 10% osztalékhozammal kecsegtetett), akárhogy is számolom, 25% nyerőben van a pozi. Most azon agyalok tartsam-e még vagy dobjam el a francba.

Re: nincs cím

#720469 rbbj11 Előzmény: #720457

ezt is tartom, meg 60-at se érte el, és valóban 66 tünik célnak, akkor is, ha kicsit tul van huzva

Tulhuzäst stagnälässal is meg lehet äm szüntetni, pl 58.5-60.0 közt

ááááá megorulok kiakarok…

#720460 Koffein

ááááá megorulok kiakarok szallni aseadrealbol meg a zoetisbol es nem tudok mert holnap estere erek haza.

Az apple boldogit hogy az "meg" jol nez ki.

Re: nincs cím

#720442 matgab Előzmény: #720438

még mindig nem értem az olaj vs seadrill mozgást az elmúlt hetek fényében...