Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #720381

Idei legjobb pozim a Raiffeisen 10,385-ről. Igaz osztalékot nem fog fizetni (és nekem azért is volt szimpatikus mert majdnem 10% osztalékhozammal kecsegtetett), akárhogy is számolom, 25% nyerőben van a pozi. Most azon agyalok tartsam-e még vagy dobjam el a francba.