Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #720512

en nem hiszek sem a tartosan ilyen magas olajärban, sem a békében - még

Gazprom jo hosszu tävra, de sztem olajjal együtt üt még uj mélypontot 2 éven belül