Re: nincs cím 2015. február 13. 14:09 rbbj11 Előzmény: #720512 en nem hiszek sem a tartosan ilyen magas olajärban, sem a békében - még Gazprom jo hosszu tävra, de sztem olajjal együtt üt még uj mélypontot 2 éven belül