Re: nincs cím 2015. február 13. 8:58 rbbj11 Előzmény: #720480 egyértelmü: tartsad nekem a profitvédöm rajta 13,25 Ezek szerint ez a javaslatom legaläbb mäsnak is hozott profitot :)