Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #720490

Ha vasarnaptol tenyleg beke lesz akkor Gazprom ujra erdekes lehet. 2 nap alatt men 10%-ot. Jelenleg 5 $ ellenallason van.