kösz
mux irto gyenge...
yahoo-t vettem, alibaba miert esett ennyit? Mert lufi?
A bilentyuzetem amortizalodott vmiert kepernYon meg utallok gepelni ugyhogy taavaszig papaaa .
Ovasni azertfogok.
elég drágán, de vettem lci-t, 50.86-on, remélem nem csucson
Imádkozz nehogy számlát nyisson...
LCI 46 és 48 felett is egyszerre. Engem most az érdekel, D1-es távon hova adjam be a vételt??? 48,0-ra?
oräson nem is erdekel a kereskedes vele :)
na, mai zäro lesz a nagy kerdes!
Óráson nem is azt kell figyelni. Szvsz 48 fölé mehet hamarosan.
hát nehezen tudom elképzelni, hogy egy tőzsdei cég betegség miatt nem jelent...
miert lenne az? Lehet, csak betegek voltak az illetékesek
"A Coach (NYSE) azonban egy héttel eltolta negyedéves gyorsjelentését, amit eredetileg ma nyitás előtt kellett volna publikálnia. Az utolsó negyedéves teljesítményéről, így majd január 27-én kaphatunk képet." KBC..
Ez egy eléggé short ómennek tűnik...
a random azt mondja, hogy pár mp-ként szedi le a vételi és eladási árfolyamokat a tőzsdéről, ezért fordulhat pl. elő, hogy az eladási árf alacsonyabb, mint amit a legjobb vevő jelez és mégsem látsz teljesülni tranzakciót csak később...
ja én a KBC-nél vettem a Hellát...
http://www.quotenet.com/stock-price/Hella
Hella share [ISIN: DE000A13SX22]
Az Adidas-nál (is) több ár van. A Randomnál is 17:30-ig volt kereskedés és ott zárt mint a Xetra. (Mondjuk utóbbi nem jelent semmit mert a BATS amit a Random használ az valami más kávéház ráadásul.)
Lásd: http://www.boerse-frankfurt.de/en/equities/adidas+ag+ag+DE000A1EWWW0