Re: nincs cím
matgab Előzmény: #718812ja én a KBC-nél vettem a Hellát...
http://www.quotenet.com/stock-price/Hella
Hella share [ISIN: DE000A13SX22]
ja én a KBC-nél vettem a Hellát...
http://www.quotenet.com/stock-price/Hella
Hella share [ISIN: DE000A13SX22]