Re: nincs cím
matgab Előzmény: #718820a random azt mondja, hogy pár mp-ként szedi le a vételi és eladási árfolyamokat a tőzsdéről, ezért fordulhat pl. elő, hogy az eladási árf alacsonyabb, mint amit a legjobb vevő jelez és mégsem látsz teljesülni tranzakciót csak később...