Re: nincs cím
salander Előzmény: #718806Az Adidas-nál (is) több ár van. A Randomnál is 17:30-ig volt kereskedés és ott zárt mint a Xetra. (Mondjuk utóbbi nem jelent semmit mert a BATS amit a Random használ az valami más kávéház ráadásul.)
Lásd: http://www.boerse-frankfurt.de/en/equities/adidas+ag+ag+DE000A1EWWW0