Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

A bilentyuzetem amortiza…

#719264 Fornit

A bilentyuzetem amortizalodott vmiert kepernYon meg utallok gepelni ugyhogy taavaszig papaaa .

Ovasni azertfogok.

Re: nincs cím

#719185 rbbj11 Előzmény: #719000

LCI 46 és 48 felett is egyszerre. Engem most az érdekel, D1-es távon hova adjam be a vételt??? 48,0-ra?

Re: nincs cím

#718899 matgab Előzmény: #718897

hát nehezen tudom elképzelni, hogy egy tőzsdei cég betegség miatt nem jelent...

Re: nincs cím

#718854 matgab Előzmény: #718853

"A Coach (NYSE) azonban egy héttel eltolta negyedéves gyorsjelentését, amit eredetileg ma nyitás előtt kellett volna publikálnia. Az utolsó negyedéves teljesítményéről, így majd január 27-én kaphatunk képet." KBC..

Ez egy eléggé short ómennek tűnik...

Re: nincs cím

#718853 matgab Előzmény: #718820

a random azt mondja, hogy pár mp-ként szedi le a vételi és eladási árfolyamokat a tőzsdéről, ezért fordulhat pl. elő, hogy az eladási árf alacsonyabb, mint amit a legjobb vevő jelez és mégsem látsz teljesülni tranzakciót csak később...