Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#718438 rbbj11 Előzmény: #718432

epp ma jo ärasitjäk, e percben gondolkozom a vételen

hosszu lulu pozim profitvédöje most aktivält

Re: nincs cím

#718419 rbbj11 Előzmény: #718320

ha már netes rv., nekem csak a yahoo jöhet szóba, 45-ön limit vételem van benn rá

Re: nincs cím

#718416 rbbj11 Előzmény: #718317

FSLR-t pár napja vettem, SCTY figyelőlistán van nálam is

BBRY sztem túl lutri

Re: nincs cím

#718415 rbbj11 Előzmény: #718303

részemről csak short képzelhető el benne, nulla funda, hiper túlértékeltség

Re: nincs cím

#718351 Janicroft Előzmény: #718317

Blackberry ment 30%-ot tegnap, pre-marketben meg -15-nél jár, mert kijött egy esetleges Samsung felvásárlási hír amit most cáfolnak.

Re: nincs cím

#718343 matgab Előzmény: #718303

Linkedin jó oldal. Nincs úgy túlhípolva , mint a többi közösségi (most nem a részvényárakat nézem, hanem úgy általánosságban) és szép lassan de fejlődik.

Ráadásul üzletileg -mármint az alapszolgáltatást és nem a bannereket tekintve sokkal inkább el tudom képzelni azt, hogy casht termel, mint egy facebook, mert rengeteg fejvadász cég és HR osztály egyre inkább alkalmazza.

Blackburry elég szépen ment, kár , hogy nem egy nappal előtte írtál róla..:-)

Re: nincs cím

#718335 Fornit Előzmény: #718298

Ha nem valtod vissza forintra az csak 12% veszteseg, raadasul meg adot is fizetsz utana.

Re: nincs cím

#718320 Bendeguz Előzmény: #718317

Yahoo hetesen dupla alj van, célár 64, majd 98. Hajmeresztő, de nem lehetetlen. Szimmetrikus háromszög alakult a dotcom lufi után, ebből kitört már rég. A dupla alj nyakvonalát is átvitte.

Re: nincs cím

#718317 Bendeguz Előzmény: #718303

Solarcity egy nagy csökkenő 3szög, jelenleg támaszon van, 5-10-20%-os hullámok szoktak lenni benne. Egy gondolatnak jó lehet!

First Solar az Elliott betűs részénél jár, vagy A, vagy C pont. 36 dollárnál van a teljes emelkedés 61,8%-os korija, ott érdemes lehet venni! Most mintha egy kisebb csökkenő trendet áttört volna és visszatesztelné, de az indikátorok alapján káosz van, nincs vételi jel.

Blackberry emelkedő háromszög (füles csésze?), 11 felett megindulhat rést tölteni 14-re.

Re: nincs cím

#718303 Bendeguz Előzmény: #718302

LinkedIn-t ajánlja most a KBC, de nekem ez valamiért felfelé mutató éknek és emiatt dupla csúcsnak fog kinézni.

Ha simán megy tovább, akkor célár 320, de ahhoz 260 fölé kéne mennie. Vélemény?

Re: nincs cím

#718302 Bendeguz Előzmény: #718299

Nem fogom visszakeresni, de annó írtam, hogy kb 15%-ot húztam rajta. Nem sokat tradeltem, kapott egy évet a kevert módszer, de nem jött be. Jön a letisztult verzió és minden nyerőt elrakok :)

Re: nincs cím

#718299 rbbj11 Előzmény: #718298

Nekem Tsla tradek: 210,30 -> 203,32

212,74 -> 222,20

226,19 -> 226,77

236,33 -> 252,55

Idörendben visszafelé

Re: nincs cím

#718298 Bendeguz Előzmény: #718266

Na én ma kikúrtam a Teslát a retkes csipába. 12% veszteséget termelt, de a dolláron nyertem 16%-ot, így az évet kb 4% pluszban zárta a kettes számú számla. Most jöhetnek a KBC által is kínált bullos papírok, légyszi dobjatok be pár értelmesebbe. Köszi!