Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #718303Solarcity egy nagy csökkenő 3szög, jelenleg támaszon van, 5-10-20%-os hullámok szoktak lenni benne. Egy gondolatnak jó lehet!
First Solar az Elliott betűs részénél jár, vagy A, vagy C pont. 36 dollárnál van a teljes emelkedés 61,8%-os korija, ott érdemes lehet venni! Most mintha egy kisebb csökkenő trendet áttört volna és visszatesztelné, de az indikátorok alapján káosz van, nincs vételi jel.
Blackberry emelkedő háromszög (füles csésze?), 11 felett megindulhat rést tölteni 14-re.