Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #718266Na én ma kikúrtam a Teslát a retkes csipába. 12% veszteséget termelt, de a dolláron nyertem 16%-ot, így az évet kb 4% pluszban zárta a kettes számú számla. Most jöhetnek a KBC által is kínált bullos papírok, légyszi dobjatok be pár értelmesebbe. Köszi!