Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718299

Nem fogom visszakeresni, de annó írtam, hogy kb 15%-ot húztam rajta. Nem sokat tradeltem, kapott egy évet a kevert módszer, de nem jött be. Jön a letisztult verzió és minden nyerőt elrakok :)