sztem Kína jó menet lesz jövöre. De idövel, ha megáll olajár zuhanása, nyersdanyagkapcsolt rv-k fognak a legnagyobbat menni, legkésöbb 2016-ban eszméletlen rallit várok olaj és gáz cégektöl: gazpromtól háromszorozást innen, amcsi olajcégektöl duplázást innen.
De addig még akár le is felezödhetnek akár ezekröl a szintekröl is