Re: KO 2014. november 28. 20:02 matgab Előzmény: #715191 hát még egy-két negyedév biztos lesz, amíg veszteséges. Addig még tud harmadolni az árfolyam. Akkor ez amolyan CIG pannonia nagyban....:-)