Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: KO

matgab Előzmény: #715191

hát még egy-két negyedév biztos lesz, amíg veszteséges. Addig még tud harmadolni az árfolyam. Akkor ez amolyan CIG pannonia nagyban....:-)