Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

rbbj11 Előzmény: #715230

sztem is raersz böviteni, honapokig tarthat, mire bedobjak oroszok törölközöt...megjarhatja olaj a 40-et is, es akkor hol lesz egesz olajszektor?