Re: KO 2014. december 1. 0:08 rbbj11 Előzmény: #715230 sztem is raersz böviteni, honapokig tarthat, mire bedobjak oroszok törölközöt...megjarhatja olaj a 40-et is, es akkor hol lesz egesz olajszektor?