Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #715624

Egyre büdösebb ez a tőzsde... Most Ázsiától várják a megváltást ottani árfolyam ügyileg. Erről mi a véleményetek?