Re: KO
rbbj11 Előzmény: #715174igen, veszélyes játszmaként ki is stopoltam, és célom visszavenni akár magasabban, ha elkezd emelkedni. Addig is más olajipari alulértékelt cégekbe raktam a zsetont, ezzel valójában nem feladva a szektorban a pozíciómat: chevron, Philips66 vételek ma