Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: KO

#715186 rbbj11 Előzmény: #715182

sztem nagyon jo decemberük lesz ruhasoknak, mint gapnek, lululemonnak, american eagle-nek, inditexnek, michael korsnak, fossilnak

Re: KO

#715185 rbbj11 Előzmény: #715174

igen, veszélyes játszmaként ki is stopoltam, és célom visszavenni akár magasabban, ha elkezd emelkedni. Addig is más olajipari alulértékelt cégekbe raktam a zsetont, ezzel valójában nem feladva a szektorban a pozíciómat: chevron, Philips66 vételek ma

Re: KO

#715182 matgab Előzmény: #715174

Ez a Vivint solar kezd nagyon izgató árfolyam szintekre érkezni. Kár , hogy nincs időm fundásan megnézni a céget...

Éjlen a GAP, az ma legalább emelkedik, meg a PKO is mintha kezdene magára találni...

Re: KO

#715088 Bendeguz Előzmény: #715087

úgy beszélsz, mint én 4 évvel ezelőtt :D

szóval azonnal verd ki a fejedből a mi lett volna ha dolgokat meg a virtuális profitokat :)

Re: KO

#715087 Ddavid Előzmény: #715051

TVK is szépen menetel. Anno 3850-es ötletet feldobtam itt és az 5 ezer sem lehetetlen. Ami több mint 26% profit. Meg kellett volna játszani :\ :\

+ volt az extra osztalék is

Mindig az első gondolat jó így utólag.

Re: KO

#715051 Ddavid Előzmény: #715043

Pont erről írtam a múltkor, hogy érdemes átgondolni és nem ugrálni mert a végén a summa rosszabb lesz. :S

Re: KO

#715049 rbbj11 Előzmény: #715043

coach-ot is kivagta profitvedöm, mostanäban nem tudok megmaradni a pozikban, kivagnak belölük hamar

Re: KO

#715043 rbbj11 Előzmény: #714992

vagy csak türelmesen kell tartanod, amiröl ugy gondolod, hogy jo, ahogy yahooval is tehetted volna, ha te nem tartottad meg drägänak. Megérheti kitartani vmi mellett

Re: KO

#715018 matgab Előzmény: #714992

Zalando bejelentette, hogy online GAP értékesítést fog folytatni. Pont erről írtam nemrég, hogy aki az online businessben előre tud törni a ruházati szektorban, azok nyerő részvények lesznek, aki kimarad lemarad.

Kár, hogy ezt nem a gyorsjelentés előtt dobták be, akkor biztos dobtam volna a hírre a részvényeket, így meg "csak" az elbukott nyerőt hozta vissza.

Nem rossz ez a GAP, ha átmenne a 41-es vonalon, akkor simán el tudom képzelni a 46-os szint újra elérését, ha marad ez a globális long.

Re: KO

#714992 matgab Előzmény: #714928

**** GAP csak visszaemelkedik.

Annyira éreztem csütörtökön , hogy el kellett volna adni, pénteken visszavenni és hasznot duplán lehúzni...Csak 1 napra előre kellene mindig tudni a részvények árfolyamát, vagy 20 másodperccel előre a rulettgolyó állását...

Re: KO

#714928 rbbj11 Előzmény: #714874

nekem tenyleg ott aktivält, tessék:

nyitäs

10.11.2014

15:31:42

zäräs

17.11.2014

17:28:03

kemény 0,47 usd profit maradt a részvényen

Re: KO

#714874 matgab Előzmény: #714820

39,24-es profitvédő?

40 felett zárt és 38,5 alatt nyitott és ott volt egész nap.

No mindegy nem turkálni akartam a pénztárcádban, csak a véleményedre lettem volna kíváncsi...

Re: nincs cím

#714865 LALITIPP Előzmény: #714370

Szia!

Nem kevés céget soroltál fel.Némelyiket nem is ismertem.A hármasom:Mcdermott,Amazon short,rytheon

Sok sikert!