Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

matgab Előzmény: #714820

39,24-es profitvédő?

40 felett zárt és 38,5 alatt nyitott és ott volt egész nap.

No mindegy nem turkálni akartam a pénztárcádban, csak a véleményedre lettem volna kíváncsi...