Re: KO 2014. november 22. 23:56 matgab Előzmény: #714820 39,24-es profitvédő? 40 felett zárt és 38,5 alatt nyitott és ott volt egész nap. No mindegy nem turkálni akartam a pénztárcádban, csak a véleményedre lettem volna kíváncsi...