Re: KO
matgab Előzmény: #714928**** GAP csak visszaemelkedik.
Annyira éreztem csütörtökön , hogy el kellett volna adni, pénteken visszavenni és hasznot duplán lehúzni...Csak 1 napra előre kellene mindig tudni a részvények árfolyamát, vagy 20 másodperccel előre a rulettgolyó állását...