Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

matgab Előzmény: #714928

**** GAP csak visszaemelkedik.

Annyira éreztem csütörtökön , hogy el kellett volna adni, pénteken visszavenni és hasznot duplán lehúzni...Csak 1 napra előre kellene mindig tudni a részvények árfolyamát, vagy 20 másodperccel előre a rulettgolyó állását...