Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

rbbj11 Előzmény: #714992

vagy csak türelmesen kell tartanod, amiröl ugy gondolod, hogy jo, ahogy yahooval is tehetted volna, ha te nem tartottad meg drägänak. Megérheti kitartani vmi mellett