Re: KO 2014. november 28. 15:57 matgab Előzmény: #715174 Ez a Vivint solar kezd nagyon izgató árfolyam szintekre érkezni. Kár , hogy nincs időm fundásan megnézni a céget... Éjlen a GAP, az ma legalább emelkedik, meg a PKO is mintha kezdene magára találni...