Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

matgab Előzmény: #715174

Ez a Vivint solar kezd nagyon izgató árfolyam szintekre érkezni. Kár , hogy nincs időm fundásan megnézni a céget...

Éjlen a GAP, az ma legalább emelkedik, meg a PKO is mintha kezdene magára találni...