Re: KO 2014. november 21. 22:46 rbbj11 Előzmény: #714790 én részvényeim többsége nagyon jól áll, amik romlottak, mind kivágta őket a stop, ált. profital, így perpill teslam sincs. Jelenleg lufthansa-m az egyik legszebb: 12,09 óta tartom