Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: KO

rbbj11 Előzmény: #714790

én részvényeim többsége nagyon jól áll, amik romlottak, mind kivágta őket a stop, ált. profital, így perpill teslam sincs.

Jelenleg lufthansa-m az egyik legszebb: 12,09 óta tartom