Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: portfolio

#713150 rbbj11 Előzmény: #713128

szép, szép, Gopro is sokáig szépen ment, de amit lufinak tartok, olyanba én nem veszek :S

Re: portfolio

#713132 Ddavid Előzmény: #713128

Hát a tőke egy része be van töltve és a Gazpromban játszok BRÉmai muzsikusként. -_-

Egyébként írtam a szokásos helyre, majd csekkoljátok.

Re: portfolio

#713118 Bendeguz Előzmény: #713113

Zartkoru funda+ta oldal, ha beszallsz a funda tudasoddal, szivesen vagy latva. Ddavid a gore, irj neki hogy adja meg az elerhetosegeket :)

Re: portfolio

#712932 rbbj11 Előzmény: #712922

végre egész jo részvényeim vannak, mert alig mozdulnak meg ebben a kis korrekcioban

Re: portfolio

#712918 Bendeguz Előzmény: #712909

14,80 áttörésével próbálkozik egy ideje, ez erős ellenállás. ha meglesz, visszatérhet a 16$-os megszokott szintre.

Re: portfolio

#712833 Ddavid Előzmény: #712825

Sziasztok,

Ezeket örömmel hallom, mert már elég rossz volt néha tök egyedül lenni. :)

SCTY-nél szóltam a múltkor, meg ma a TSLA is elég szépen néz ki. A Gazprom húzza a lábát még sajnos, de majd az is...

@Bendeguz: Majd a TSLA TA-d dobd már fel a szokásos helyre légy szíves.

Egyébként idén is nagy Mikulásrallira számítok.

Re: portfolio

#712826 Bendeguz Előzmény: #712825

zsír! legalább lesz miből mazsoláznom. jó az ha van átfedés, mert legalább érdekel bárkit is a technika meg a funda, amit egymással megosztunk