Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: portfolio

Ddavid Előzmény: #712825

Sziasztok,

Ezeket örömmel hallom, mert már elég rossz volt néha tök egyedül lenni. :)

SCTY-nél szóltam a múltkor, meg ma a TSLA is elég szépen néz ki. A Gazprom húzza a lábát még sajnos, de majd az is...

@Bendeguz: Majd a TSLA TA-d dobd már fel a szokásos helyre légy szíves.

Egyébként idén is nagy Mikulásrallira számítok.