Re: portfolio
Ddavid Előzmény: #712825Sziasztok,
Ezeket örömmel hallom, mert már elég rossz volt néha tök egyedül lenni. :)
SCTY-nél szóltam a múltkor, meg ma a TSLA is elég szépen néz ki. A Gazprom húzza a lábát még sajnos, de majd az is...
@Bendeguz: Majd a TSLA TA-d dobd már fel a szokásos helyre légy szíves.
Egyébként idén is nagy Mikulásrallira számítok.