Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: portfolio

rbbj11 Előzmény: #712909

én nem ugy lätom, h. kp ällomäny alatt forogna, a magas adossägok nélkül sem...

http://finance.yahoo.com/q/ks?s=AVH+Key+Statistics

Majdnem kereken 3x annyi adóssága van, mint kp-je, innentöl kp irreleváns. A számai egyre romlanak, utolso negyedev mär buko is volt, sztem nem fest jól...