Re: portfolio
rbbj11 Előzmény: #712909én nem ugy lätom, h. kp ällomäny alatt forogna, a magas adossägok nélkül sem...
http://finance.yahoo.com/q/ks?s=AVH+Key+Statistics
Majdnem kereken 3x annyi adóssága van, mint kp-je, innentöl kp irreleváns. A számai egyre romlanak, utolso negyedev mär buko is volt, sztem nem fest jól...