Elirtam, lci az
szép, szép, Gopro is sokáig szépen ment, de amit lufinak tartok, olyanba én nem veszek :S
AVH atl-hez van inkább közel...milyen ath-ról beszélsz??!!
ezek nagyon szórakoztató karikatúrák:
http://www.gmx.at/magazine/unterhaltung/comic/karikaturen-18584042
Hát a tőke egy része be van töltve és a Gazpromban játszok BRÉmai muzsikusként. -_-
Egyébként írtam a szokásos helyre, majd csekkoljátok.
Zartkoru funda+ta oldal, ha beszallsz a funda tudasoddal, szivesen vagy latva. Ddavid a gore, irj neki hogy adja meg az elerhetosegeket :)
Lebleuf kedvéért a NUS-t is elemeztem. Szerintem jó lehet!
AVH ma megint ath-n van.
rendben, köszi!
közben tescot már a hivatal is vizsgálja és 10 év böri van kilátásban egyeseknek
http://www.portfolio.hu/vallalatok/csalas_a_tesconal.3.205682.html
Szintén zenész...
Örülök, hogy SCTY-t sikerült elkapnod. :)
végre egész jo részvényeim vannak, mert alig mozdulnak meg ebben a kis korrekcioban
én nem ugy lätom, h. kp ällomäny alatt forogna, a magas adossägok nélkül sem...
http://finance.yahoo.com/q/ks?s=AVH+Key+Statistics
Majdnem kereken 3x annyi adóssága van, mint kp-je, innentöl kp irreleváns. A számai egyre romlanak, utolso negyedev mär buko is volt, sztem nem fest jól...
14,80 áttörésével próbálkozik egy ideje, ez erős ellenállás. ha meglesz, visszatérhet a 16$-os megszokott szintre.
Avianca kp állomány alatti értéken forog. Vélemény?
http://seekingalpha.com/article/2553555-emerging-markets-airline-stock-avianca-holdings-is-a-bargain
én SCTY-nél figyelembe is vettem a figyelmeztetődet, amit emailen kaptam!
Sziasztok,
Ezeket örömmel hallom, mert már elég rossz volt néha tök egyedül lenni. :)
SCTY-nél szóltam a múltkor, meg ma a TSLA is elég szépen néz ki. A Gazprom húzza a lábát még sajnos, de majd az is...
@Bendeguz: Majd a TSLA TA-d dobd már fel a szokásos helyre légy szíves.
Egyébként idén is nagy Mikulásrallira számítok.