Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: portfolio

rbbj11 Előzmény: #712922

végre egész jo részvényeim vannak, mert alig mozdulnak meg ebben a kis korrekcioban