Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: portfolio

#713309 rbbj11 Előzmény: #713304

nem hiszem, h. hetfön lefele mennenk, de mär mindenhol van stopom, a legtöbb rv-ben profitvedö

SCTY sztem nem okoz majd nagy meglepetest, kicsit a värtnäl jobb szämokra szämitok, de netto nyereseg nem nagyon lesz

zärtam japo longot

Re: portfolio

#713304 Ddavid Előzmény: #713296

Így tovább, akkor már volt haszna a databasenek SCTY esetében. Te a nov. 5-i GYJ-ben mire számítasz?

Amúgy a DAX-ot nem értem, mert vasárnap szavaznak a szakadárok és krimi forgatókönyv lehetséges...

Hétfő DOWN?

Re: portfolio

#713301 rbbj11 Előzmény: #713297

nagyon regi limit vetelem teljesült grpn-ben 7,3-on!!! Ez durva, nem igazän tetszik...nem is tudom, mikor vettem utoljära vmit +20% felett :SS

Re: portfolio

#713296 rbbj11 Előzmény: #713287

SCTY, Rolls Royce is szép, de remélem Tesla lesz a következö hatalmas fogäsom, target toväbbra is 330

Re: portfolio

#713273 rbbj11 Előzmény: #713262

japo index longom hatalmasat szolt, ez hosszabb ideje az egyik legnagyobb nyeröm :)

Re: portfolio

#713187 rbbj11 Előzmény: #713172

Nem lättam, de most megneztem, kivälo, grat!

En ugy vagyok vele mint egy hibätlanul gyönyörü, de HIV és Hep.B-vel fertözött növel: en ugyan nem nyulok hozzä, lehet akärmilyen kivänatos.