igen...ezzel én is tisztában voltam hogy a határidő nem pontosan 10 -szerez szorzóval megy.
hanem mindig változik...
végül is úgy is ki lehet számolni, ha mondjuk full shortban vagy, este megnézed hogy hány százalékot esett a Határidő, és másnapra hány százalékot növekedett a számlaegyenleged. abból ki lehet következtetni a szorzót.