Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701452hát ez sajnos igaz.....
no én ráadtam.
küszöbön áll hogy nagyobb összeg áll a házhoz nekem....nem is tudom....annyival ki lehet majd akasztani limiten a hatit :D
nem is fogom idehozni....
arra gondolok hogy az SP futuressel fogok majd akkor kereskedni...az úgyis éjjel-nappal megy.