Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701452

hát ez sajnos igaz.....

no én ráadtam.

küszöbön áll hogy nagyobb összeg áll a házhoz nekem....nem is tudom....annyival ki lehet majd akasztani limiten a hatit :D

nem is fogom idehozni....

arra gondolok hogy az SP futuressel fogok majd akkor kereskedni...az úgyis éjjel-nappal megy.