Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #701440http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/420/Tudastar
ide összefoglaltam tudásom eszenciáját ,)
ezeket sikerült leszűrnöm az elmúlt tizenvalamennyi év tőzsdézéséből
http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/420/Tudastar
ide összefoglaltam tudásom eszenciáját ,)
ezeket sikerült leszűrnöm az elmúlt tizenvalamennyi év tőzsdézéséből