Re: nincs cím
Borska Előzmény: #701384miért nem növeled a kontraktus számot?
véleményem szerint ez se kispályás :) 20-30 kontival 300-400 pontnál átlag havi fizetések mozognak, szépen ki lehet aknázni a dolgot, persze a kellő szerencse faktorral
.... a múltkori short zárásom a lehető legrosszabb pillanatban, lokális csúcson történt , ilyenkor megrémülök magamtól :) :) :) na de olyan nincs is hogy mindig minden sikerüljön :)