Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #701343

tegnap lefeleztem dax shortom..ma meg reggel a maradékot de vissza is vettem egy részét..(ez certi..elég jól mozgott) ma usa munkanélküli adat..meg zizegés ukránoknál..

sztem most kb helyen vannak a nyugati piacok..a válság okozta ésszerűsítések és a humán átcserélések azonos költség mellett azok hozzák az eredményeket...még ha a fogyasztás óvatosabb is.

Az alacsony kamatok miatt visszamennek a pénzek elöbb-utóbb a tőzsdékre..akkor lesz emelkedés nálunk..mert a nyugati tőzsdék sztem a helyükön vannak...és keresik majd a növekedési pot. rendelkező piacokat..magalakul az új magyar kormány, szolíd hangütés lesz szerintem..utána a gagyi minősítések lekerülnek rólunk akkor mehetünk 22k-s buxra.