Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#688258 KawaBazsy Előzmény: #688256

No de játszani? Azt nem tom h ez elmenne e haszonnal..

A cikkben azt írják, h a Mazda lekoppintotta a CRX-et az MX-3-al, mire a Honda jött az MX-5 konkurens Del Sol-lal. :-)

Re: nincs cím

#688257 Sumér harcos Előzmény: #688253

ESI nem megy annyira,nem sokkal gyengébb,de gyengébb,érezni.

hangulata:szinte ugyanaz,annyi,hogy crx-ben teljesen felhuzott ablakokkal ugy lehet autozni emlékeim szerint,levett tetővel is,mintha fent lenne,semmi fejtető birizgálás 176cm-nél.

MXben azért a fejtetőn egyfolytában birizgálja a szél a hajat.

egyébként mind2 óriási hangulat a magunkfajtáknak.:)

Re: nincs cím

#688256 Sumér harcos Előzmény: #688252

ezt a példányt néztem már...

hajtani esetleg yo lehet 2honapot,de nekem hosszútávra kizárt példány,pl. gyári ülések sehol.

Re: nincs cím

#688252 KawaBazsy Előzmény: #688247

Ha jó gyerek lennél, befotóznám.. :-)

Ehhez mit szólsz? Nincs rajta TÜV, jó alkualap.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-crx-del-sol-vti-leder-neu-essen/189078047.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=1993-01-01&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT

Re: nincs cím

#688250 Sumér harcos Előzmény: #688240

a vti sokkal komolyabb egy azonos évjáratú mx5-től.

az mx csak a farolos hátsókerék miatt játszósabb egyedül,annak aki arra izgul,amugy a vti-hez az 1.6mx pláne,de még az 1.8-as is egy nokedli,langyospisi erőre.

5500 től 8200ig visit a vti és tolja az erő, mint a hüle,az mx az csak megyeget hozzá viszonyitva.

Akartam egyet csapatni a…

#688143 KawaBazsy

Akartam egyet csapatni a hóban, erre mindenhol eltakarították.. amikor kéne, akkor persze nincs. :-) Viszont irdatlan hideg van, itt -13

Re: nincs cím

#688113 KawaBazsy Előzmény: #688110

Nekem 91-92-től kb 2008-ig rengeteg van. Javarészt Autópiac, Autómagazin, de van A2, meg mások is. Előtte azért nincs, mert akkor az volt a heppem, h szétvágtam őket, s a képeket kiraktam a falra. Így végezte az NS-X teszt is.. Motorrevü is megvan mind 1994-2008 ig.

Re: nincs cím

#688110 Sumér harcos Előzmény: #688109

olyan 1994-tőll A2,Autopiac(ha jól emléxem a cimekre,hiányosan még több),mind megvan nekem is,2000-ig szinte minden számot vettem,később már nem.

egy szekrényben figyelnek,egyszer már majdnem eladtam ezt a 6év gyűjteményét,de aztán mégsem.

Re: nincs cím

#688107 Sumér harcos Előzmény: #688105

naprakész vagy 20éves adatokban is:)

nekem is van egy rahedli régi autós ujságom,de nem találtam hirtelen.

Re: nincs cím

#688105 KawaBazsy Előzmény: #688103

Ja, értem. Hát erre a marketingesek tudnak választ adni, h mit lehet nyereségesen, nagy számban eladni. Ők a suv-okra szavaztak a normál kocsik mellett..

'94-es Autópiacban 2.2M Ft a CRX 1.6 Esi. Tudok keresni korábbit is, ha..

Re: nincs cím

#688103 Sumér harcos Előzmény: #688097

az igaz,de....

más szegmensben játszott,mint az MX,vagy a Del Sol,árban,tudásban,mindenben

és én kizárólag ezt a szegmenst hiányolom a Hondától vagy 15-17éve már,ezt az MX,Del Sol kategoriát.

a 90-es évek első felében 2misi volt uj áron a Del Sol,ha jol emléxem,(egyszer láttam kitéve,kiállitva egy fehér ESI-t pesten vhol 1.999.990-ért akkoriban)ezért 1993-ban mondjuk 250TD full deszkás oldalú (124/E)mercit lehetett venni 3-4éveset.

1992-ben 2misi volt az uj ára az alap fapad benzin "Bicycle" 80as audinak.

Re: nincs cím

#688097 KawaBazsy Előzmény: #688071

Amúgy az S2000 egyáltalán nem volt drága újonnan a tudásához képest. 10 milla volt, sehol nem kaptál olcsóbban 240 lóerős roadstert, főleg nem ilyen csúcstechnikával. A német konkurencia hasonló teljesítménnyel drágább volt.

Re: nincs cím

#688076 KawaBazsy Előzmény: #688071

Hát azt nem tudom, h gazdaságilag elbacták e, tehát h ebből, vagy abból adtak el többet. Ugye volt az ezredforduló után a stílusváltás, sportmodellek megszűntek, suv-ok jöttek, alapmodellek elmozdultak a sportsosságtól a kényelmi irányba. S2000 sosem volt tömegmodell, az imidzs fényezésre jó.

Re: nincs cím

#688071 Sumér harcos Előzmény: #688060

lilát:)

HR-V is zsákutca lett vmiért.

de tényleg nemtom ki ült a Hondánál az ezért felelős székben,akár 1995-2014 között,elbaxták a márkát rendesen,egyedül S2000 futott,de méregdrága új ár volt és ő is múlt.

A Honda 1960 óta, S600-tól számitott,kicsi,erős,olcsó,méregzsák,extravagáns vonalát semmibe vették.

Re: nincs cím

#688070 Sumér harcos Előzmény: #688061

ismerem őket,olyan 6-8hónap óta árulják mind 2őt,szinük nem tetszik,ennek a piros bőrnek köze nincs a gyári üléshez.