Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#688068 hosszhuszár Előzmény: #688066

:) azt figyelmen kívül hagytam, biztos nem valós...meg minek akkor turbót felújítani vagy cserélni?

de képeken szép autó...majd ránézek, köszi...

Re: nincs cím

#688066 KawaBazsy Előzmény: #688065

A kocsi az jó, de azon csodálkoznék, h ha annyi kilométer lenne egy diesel utazóautóban, mint a hasonló korú Civicemben.. jól nézd át.

Re: nincs cím

#688064 KawaBazsy Előzmény: #688063

Jobb, mint azutána következő bálna, sokkal kevesebb bonyolult elektronikával. Viszont a 3.0d motorra figyelni kell, a sógorom is megcsináltatta már az X5-ön a szériahibát, h a szívóoldalon vmi hülye csappantyú be tud esni a motorba, mert nagyon gyík a tengelye.. ill. a szokásos korszerű td dologkat kell megnézni, turbo, nagy nyomású befecskendező, stb..

Re: nincs cím

#688060 KawaBazsy Előzmény: #688055

Mér, a Prelude-t is befejezték 2001-ben, NSX utódnak se híre, se hamva. Viszont jött a HR-V, meg a CR-V, úgy látszik, ez kell a népnek.

Amúgy rózsaszín, vagy lila Del Solt szeretnél? :-)

Re: nincs cím

#688055 Sumér harcos Előzmény: #687981

az anyja p...csája!:)

szeretett volna ő ilyet a 90-es években.(Vályi Úr)

1995-1996 nyarán akkora szám volt ez az auto,hogy a gyengébb nem összeolvadt egy disco bejárathoz állás után!:))

nem egy alkalommal nem számitott van-e vőlegény,vagy nincs:)

más esetben elég volt egy buszmegállóhoz farolni vele egy nagy városban.

rágózó kiscsajok nem jártak ilyennel akkoriban.

az elsőt a környéken egy olajos gyerek vette,és csodálta a világ:)

és itt baxta el nagyon a Honda 1997-ben,ahogyan ez eltűnt,,hogy nincs MX vetélytárs, olcso- megfelelő,esetleg nyitott sportkocsi,

ez a CR-Z egy kalap kaki,S2000 után méltatlan,de DEL SOL utodnak is csapnivaló,de még messze nem méltó a kocka CRX-hez sem.

"A CR-X 1983-ban jelent …

#687980 KawaBazsy

"A CR-X 1983-ban jelent meg, és meleg fogadtatásban részesült, mint kompakt, fürge kupé. Kevesen tudják, hogy a CR-X fő célkitűzése az 50 mérföld per gallonos (kb. 5 liter/100 km) fogyasztási határ áttörése volt. Ezért lett olyan kicsi, könnyű és áramvonalas."

http://totalcar.hu/tesztek/2010/06/04/nem_hulyeseg/

Re: nincs cím

#687468 KawaBazsy Előzmény: #687396

Akkor jó, ha nem volt törött, akkor kisebb az esély.. Nekem a Celica a nagyon gyári autó, pedig 208E van benne, de a német autópálya kevésbé nyírja.