Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #688071

Amúgy az S2000 egyáltalán nem volt drága újonnan a tudásához képest. 10 milla volt, sehol nem kaptál olcsóbban 240 lóerős roadstert, főleg nem ilyen csúcstechnikával. A német konkurencia hasonló teljesítménnyel drágább volt.