Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#685465 Janicroft Előzmény: #685451

Igen, én úgy gondolom hogy ezeknek a híreknek lesz következménye a telekomra illetve annak árfolyamára nézve, nem tudom ebben mi kivetnivalót találsz.

Re: nincs cím

#685451 Boby. Előzmény: #685448

Ezt te állítod, hogy ezeknek a híreknek következményei kell hogy legyenek.

Re: nincs cím

#685448 Janicroft Előzmény: #685444

Annak sem ismerem a részleteit de jó lenne látni hogy pozitívan hat a Telekomra az a dolog.

" A Magyar Telekom tehát…

#685445 Boby.

" A Magyar Telekom tehát a következő 2 évben "kiszorul" erről a piacról, az ebből származó árbevétel (4,5 milliárd forint+Áfa szemben a Magyar Telekom közel 600 milliárd forintos éves árbevételével) és a profittartam (valószínűleg igen alacsony marzs mellett nyújtanak a mobilcégek szolgáltatásokat az állami intézményeknek) elhanyagolható."

Re: nincs cím

#685444 Boby. Előzmény: #685442

Miért amikor a pénztárgépek szolgáltatójának a telkót jelölték ki annak voltak következményei?!

Re: nincs cím

#685442 Janicroft Előzmény: #685438

Én ezt láttam a cikkben de vannak kétségeim a választható opciókkal kapcsolatban. Mert ha kötelezően választható (amit nem írnak) akkor annak lesznek következményei a Telekomra nézve.

Re: nincs cím

#685441 Boby. Előzmény: #685438

Ugyanakkor azt is megjegyezném, hogy egy papír árfolyamát sohasem csak és kizárólag a fundamentumok befolyásolják.

Re: nincs cím

#685438 Boby. Előzmény: #685432

"Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy keretszerződésről van szó, a Vodafone-ra való átállás nem feltétlenül lesz mindenhol automatikus, sokkal inkább egy választható opció."

Ne felületesen olvassuk a híreket!

Re: nincs cím

#685386 Ibiza Előzmény: #685382

általában ha fel akar menni egy papír akkor előtte lemennek a stopokért..

400alatt sok stop lehet.. 395-390es leütésre sokat el lehet szippantani..

Re: nincs cím

#685381 birkanyiiroo Előzmény: #685377

Szóltam tegnap hogy add el míg nem késő... nem hallgattál rám (tegnap sem) :) Ha rám hallgatsz, már 325 körül járnánk és újra vehetnéd... :-)

ezt jól beszórták..legna…

#685378 Ibiza

ezt jól beszórták..legnagyobb forgalma lett.

Re: nincs cím

#685377 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685165

De jó, hogy vettem a minap, elindult lefelé, természetesen Te hoztad rá a rontást, hogy elkezdted venni 316 környékén megint! :-) Szóval ideje lenne valami rontás levétellel próbálkoznod!