Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #685432

"Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy keretszerződésről van szó, a Vodafone-ra való átállás nem feltétlenül lesz mindenhol automatikus, sokkal inkább egy választható opció."

Ne felületesen olvassuk a híreket!