Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #685465Nincsen ebben semmi kivetnivaló, csak csupán csodálkoztam, hogy amikor negatív hír jött arra beírtad hogy lesznek következmények, amikor néhány nappal v. héttel ez előtt pozitív hír jött, arra akkor nem emléxem, hogy reagáltál volna. Véleményem szerint most nem ezek a kis fajsúlyú funda hírek az igazi mozgatórugók.