Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685432

Lárifári! Nincs gááááz! Szopj@on az állambácsival a Vodafone, legyen ővék az asztalról lehulló morzsák! :-)

Az elmúlt hetek nagy csatáiban szerintem megszabadult állam bácsi a maradék telkó pakkjának egy részétől is, legalábbis remélem... mert minek az neki. (bár mind1) Tőlem mehet vissza 27x-re oszt akkor veszünk megent.