Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #685438

Én ezt láttam a cikkben de vannak kétségeim a választható opciókkal kapcsolatban. Mert ha kötelezően választható (amit nem írnak) akkor annak lesznek következményei a Telekomra nézve.