Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#666861 Hathor Előzmény: #666857

Trollság..

bejön a topikba megint..

hihihi, hahaha, hohoho..

Ennek milyen építő jellege van a fórumon?

Re: nincs cím

#666838 Hathor Előzmény: #666678

Yo reggelt!

Megjött a lekötés..

csak nem péntek záróban, hanem ma nyitóban.

Kezeket a chartra, szemeket a monitorra!

Re: nincs cím

#666702 Hathor Előzmény: #666700

Na meg a 2008as Lehman csőd ugye, ami indította a válságot.

Kint USAban 5éve rally van. Rájuk rájuk fér.

Na de mi?

Megint nekünk kell szívni?!

Remélem nem ,-)

Max KEG gázt szívunk ,-)

...nekem is van még long…

#666700 Aptiti

...nekem is van még longocskám.

Igaz csak harmada a fedezetemnek, de óvatos vagyok, mert megmondva az igazat, aggódom USA miatt.

2ével ezelőtti hasonló hiszti után az SP leminősítés, mélyen a húsomba mart. brrr. :(

Re: nincs cím

#666653 Szika Előzmény: #666642

megint mákom volt, úgy látszik... 430-nál nem bírtam ellenállni neki...

csak a mollyt sajnálom, bent álltam 900 fölött, de visszavontam...

Re: nincs cím

#666589 Szika Előzmény: #666586

Rés betöltve, szép volt... Tegnap korán zártam a shortokat, de nem baj. :)

Re: nincs cím

#666586 Hathor Előzmény: #666486

Folytatva a tegnapi képet.

http://postimg.org/image/es7c74sdd/full/

Tegnap dupla csúcsból le, abból letörési szint visszateszt ott bezárás. Itt tartottunk tegnap, most azóta ismét 161.8as fibot támadtuk be, és a rést 435ig betöltöttük, de még mindig van alatta 18.391ig nyitott rés.

261.8as fiboig elvárnám le a BUXot 18230ig.

Mai órás képemen látom, hogy a dupla top bal felében egy fej-váll, jobb csúcsban egy fordított fülescsésze volt. A divergencia lehúzta.